Vinařský ráj spouští novou službu RÁJSKÝ EXPRES!

Vinařský ráj přichází s horkou novinkou, která na vinařském trhu doposud zcela chyběla. Jedná se o populární same day delivery neboli službu, kdy si něco objednáte a prodejce vám to doveze ještě tentýž den.

Jak to funguje?

Vinař si objedná své oblíbené produkty přes e-shop www.vinarskyraj.cz nebo přes telefonní linku zřízenou speciálně pro Rájský expres a Vinařský ráj mu je doveze vlastními dodávkami ještě ten samý den až ke dveřím po celé vinařské Moravě.

Pro vinaře jsou nachystané velmi výhodné podmínky. Kromě rychlého doručení tentýž den je to například cena dopravy, která je pro objednávky nad 490 Kč zcela zdarma.

Vinařský ráj touto službou reaguje na aktuální trend v oblasti e-commerce, kde rychlé doručení v ten samý den získává stále větší oblibu. Zároveň plní přání samotných vinařů, kteří vyjadřovali zájem o častější zavážení Vinařského ráje do vzdálenějších oblastí. „Například naši zákazníci ze Znojemska často jezdí pro takové ty ad hoc věci do Rakouska, které mají poblíž. My jim teď díky Rájskému expresu nejen ušetříme peníze, ale i čas. Už totiž nemusí cestovat do vinařských potřeb, ale vinařské potřeby přijedou za nimi“ komentuje službu jednatel Vinařského ráje Jan Žďárský.

Více o službě ZDE.