Pozoruhodný zážitek pro milovníky červeného vína

Aire Ancient Baths nedávno zařadily do své nabídky zážitek, díky kterému nemají o zákazníky nouzi, navzdory vyšší cenně je totiž velmi úspěšný. Koncept zážitku je velmi zajímavý a nastavený především na movité klienty, kteří za tímto dekadentním zážitkem cestují například až z Manhattanu, New Yorku.

Nejde o to, že by klient během tzv. Rituálu červeného vína (Red Wine Ritual) u masáže popíjel, jak by mohlo někoho napadnout. Je to ještě o něco lepší - zákazníci se ve vínu rovnou koupají.

vinná koupel

Procedura začíná půlhodinovou koupelí v soukromé vaně napuštěné koncentrátem z hroznů tempranillo ze španělského vinařství Matarromera.

Hned dva maséři se podílejí na půlhodinové masáži, která nasleduje, aby byl zážitek intenzivnější. Bonusem pro vinařské fanoušky je masírování olejem z hroznových semínek. Detoxikační zábal z extraktu hroznových semínek doplněného o aloe vera a ženšen pak už také asi nikoho nepřekvapí.

Tříhodinový zážitek vyjde v přepočtu na skoro 12 tisíc korun, o víkendu ještě o dva tisíce dráž.

Japonské vinné lázně - Yunessun Spa Resort in Japan

Jedním z lázeňských resortů, který nabízí tento neobvyklý zážitek je Yunessun Spa Resort v Japonsku. Naleznete jej v městě Hakone. Kromě vinných lázní Vám toto místo také nabídne koupele v zeleném čaji, kávě a v typickém japonském alkoholickém nápoji Sake. Vinné lázně nabízí koupací bazén plný červeného vína nad kterým je umístěna láhev červeného vína, která měří 3,5 metru.

A co na to Evropa?

Samozřejmě vinné lázně můžete najít také v Evropě. Jedny z největších a nejznámějších naleznete v Seville - Aire De Sevilla. Pokud navštívíte někdy Barcelonu tak i zde můžete navštívit vinné lázně - Aire de Barcelona. V Česku můžete navštívit Lázně Pramen a Lázně Svatá Anežka. Obě nabízí vinné procedury. 

vinná koupel