Hledáte univerzální stroj do sklepa? Tento atypický vinifikátor se systémem skrápění rmutu využijete díky plovoucímu víku naplno po celý rok!
Tento model je mezi vinaři velmi žádaný, ale na trhu se objevuje zřídka. Kombinuje precizní technologii pro výrobu červených vín s praktičností skladovací nádrže.
💎 Hlavní přednosti:
Systém skrápění rmutu: Integrovaná sprcha pro šetrnou a efektivní extrakci barviva a aromat.
Vlastní rmutové čerpadlo: Kompletní sestava připravená k okamžitému zapojení.
Celoroční využití: Po demontáži skrápění slouží jako standardní nádrž s plovoucím víkem. Žádné nevyužité místo ve sklepě mimo sezónu!
Snadná manipulace: Šikmé dno a velké výpusti (DN 80) zaručují, že veškerý rmut i víno dostanete ven snadno a rychle.
📊 Technické parametry:
Objem 2 000 litrů
Rozměry Průměr 135 cm, celková výška 200 cm
Výbava Chlazení (duplikátor), koštovák, držák plovoucího víka
Konstrukce Šikmé dno pro totální vypuštění, zpevněný horní prstenec
Vstupy/Výstupy Velký obdélníkový vlez, totální i odkalovací ventil DN 80
Příslušenství Dělené víko (2 půlky) pro uzavření při skrápění
Proč chtít právě tento kus? Díky šikmému dnu a obdélníkovému vlezu je čištění a vybírání rmutu hračkou. Velký průměr ventilů DN 80 nebrzdí průtok ani u hustšího materiálu. Je to robustní, skvěle vymyšlený stroj pro vinaře, kteří chtějí z červených vín dostat maximum.
📍 K vidění v našem skladu v Zaječí (Hlavní 406) kdykoliv po telefonické domluvě.
📞 Zavolejte nám: +420 606 294 911 📧 Email: in**@***********os.cz
CENA NA DOTAZ






