Marek Balaz

Vytvořené odpovědi

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: pd pody #154604

    To mi dal stary otec asi klasicke vapno zo stavebnin… okolo hrozna som dal viac a dal som aj pomimo ale menej trochu … ja som to rukou (rukavicou ) rozhadzoval rozsieval … 100 * 15 m cca sad ..

    odpověď na: pd pody #154602

    Meral som si dnes ph pody s ph papierikmi . A vyslo mi tak 5,5 cca . Tak som vapnil cely vinohrad hadam som dobre spravil… Mam tmavu hnedu zem. Polnohospodarsku… Vdaka za nazory

    odpověď na: pd pody #154601

    Meral som si dnes ph pody s ph papierikmi . A vyslo mi tak 5,5 cca . Tak som vapnil cely vinohrad hadam som dobre spravil… Mam tmavu hnedu zem. Polnohospodarsku… Vdaka za nazory

    odpověď na: Bianca #154587

    slnko mam v lete od 8.30 do 20.30 svah mam juhozapad

    odpověď na: Bianca #154580

    zalozil som si vinohrad a mam ho len treti rok tak sam neviem ako to este bude .vela citam a radim sa .vsetko chce cas..a robotu

    odpověď na: Bianca #154576

    neni to na handlovu..mam tam cely den slnko.no aj tak mam obavy …zem sa otepluje …tento rok som mal frankovku zrelu v pohode…a je neskora

    odpověď na: Bianca #154574

    myslis ZE DORNFELDER je chyba ?byvam okres ziar nad hronom. SLOVENSKO

    odpověď na: Bianca #154565

    nie celkom ja som nebol celkom rozhodnuty . Vravel som mu aby mi poradil . Proste rozmyslal som nad Muskatom Moravskym .. Ale garantoval mi ze budem spokojny bo mohol som si aj ine vybrat …

    odpověď na: Bianca #154563

    Bol som teraz kupit chcel som biancu , ale predavajuci ma presvedcil ze Dornfelder dufam ze nebudem lutovat. Bo ja som tak trochu v okrajovej oblasti.Mam cely den slnko ale aj tak mi garantoval ze bude to dobre … No som zvedavy bo ta robota okolo toho a nakoniec ….

    odpověď na: Bianca #154554

    tak mi porad ake odrody , najradsej by som mal rezistentne zo skorim dozrievanim

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 16)