Pravidla bazaru wine.cz

1. Bazar wine.cz  je veřejná internetová služba sloužící k nabídce a prodeji zboží formou inzerátů.

2. V titulku inzerátu nepište VELKÝMI PÍSMENY. Výjimkou jsou názvy značek a oficiální zkratky.

3. Vyhrazujeme si právo na změnu titulků inzerátů, pokud bude jejich tvar nevhodný či nepřehledný.

4. Do bazaru patří pouze věci, které se týkají tématu oboru vinařství a vinohradnictví.

5. Do bazaru wine.cz mohou vkládat nové inzeráty pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé portálu wine.cz. Registrace je poskytována zdarma, stejně tak samotná služba bazar wine.cz. Bez přihlášení je možné bazar wine.cz pouze prohlížet.

6. Wine.cz nijak neodpovídá za obsah a pravdivost inzerátů. Přistupujte k nim jako ke každé jiné internetové službě, která je anonymní a nic neříká o osobě zadavatele nebo zájemce. Wine.cz prostřednictvím služby bazar wine.cz zprostředkuje kontakt mezi inzerentem a zájemcem. Web wine.cz však není zodpovědný za plnění závazků jak ze strany inzerenta, tak ze strany zadavatele.

7. Zadavatel inzerátu může svůj inzerát libovolně upravovat. Po 5 měsících možnost prodloužení na další 4 měsíce. Zadavatel může svůj inzerát smazat kdykoli dříve.

8. Vyhrazujeme si právo na smazání inzerátu bez předchozího upozornění zadavatele, pokud inzerát nebude splňovat podmínky bazaru wine.cz.

9. Smazány nebo upraveny budou bez upozornění takové inzeráty, které budou zvýrazněny vykřičníky, otazníky, hvězdičkami a podobnými znaky v titulku.

10. Jednoznačně klamavé inzeráty nebo inzeráty s vulgárním, protizákonným či jinak pohoršujícím obsahem budou smazány.

11. Uživatel služby bazar wine.cz může zadat libovolný počet inzerátů. Inzeráty však nesmí být duplikovány nebo se odkazovat na stejné zboží. Takové budou bez upozornění smazány.

12. V inzerátu vždy uveďte jasnou cenu v Kč, za kterou chcete zboží prodat. Jednotlivé ceny různých zboží nebo produktů můžete rozepsat v textu inzerátu.

13. Pokud chcete věc darovat, zadejte cenu 0 Kč. Pokud chcete věc darovat za poštovné, zadej také cenu 0 Kč a poštovné uveď do textu inzerátu.

14. Vyhrazujeme si právo pro mazání komerčních a reklamních sdělení – inzerátů v bazaru portálu wine.cz. Jedná se o stálý prodej (Jde o ten prodej, který probíhá nepřetržitě celý rok) jednoho zboží nebo jedné komodity. 

Redaktoři portálu wine.cz
verze 09/2016