zatřídění vína

Úvodní stránka Fóra Vinařská sekce zatřídění vína

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  tom a poslední změna proběhla před 2 dny, 18 hodinami.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #232339

  tom
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Dobrý den, letos z ročníku 2020 plánuji zatřídění vína s přívlastkem. Mám potvrzení důvěrníka o původu hroznů a cukernatosti. Četl jsem, že se to dá udělat online formulářem, ale nemohu ho na portálu farmáře najít. Můžete mi prosím poradit, kde hledat a jaký je pak postup při zatřizování. Nikde jsem k tomu nenašel nějaký přesnější návod. Za každou radu děkuji

  #232340

  Juraa
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Návod je třeba tady.

  https://www.szpi.gov.cz/clanek/zatridovani-vin-v-komisi-szpi-po-1-9-2011.aspx

  Zkráceně: v portálu farmáře po přihlášení na registr vinic. Žádost o zatrideni vyplniť a odeslat na laboratoř. Odebrat tři láhve, jednu do laboratoře, další dvě po rozboru zavezt do Brna na Spzi.

  #232684

  tom
  Účastník
  Poslat vzkaz

  A muzu se zeptat, kde presne v tom registru vinic tu zadost o zatrideni najdu? Hledal sem ji nekolikrat, ale prost ji nemuzu najit 🙂

  #232710

  Juraa
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Registr vinic – Spustit registr vinic – Žádosti a hlášení pro SZPI

  Přílohy:
  #232754

  tom
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Moc děkuji za obrázek. Z toho jsem poznal, že já v PF žádné žádosti nemám. Měl jsem jsem nějakou osekanou verzi PF, tak jsem musel napsat na podporu MZ, které to řeší. Ti to údajně předali dál na kolegy z UKZUZ, kteří mně tam museli přidat další práva. Ale už je vše vyřešeno a žádosti se mně tam objevily.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.