Vinarske forum

Úvodní stránka Fóra Vinařská sekce Vinarske forum

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  xsucha02 a poslední změna proběhla 4.3.2018.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #190461

  Zdravim, drive jeste za starych stranek bylo pro me forum na wine.cz velmi cennym zdrojem informaci, kde se velmi aktivne diskutoovalo a mohl jsem ziskat radu temer na cokoli co me zajimalo v souvislosti s pestovanim revy ci vyrobou vina. Nicmene od te doby co doslo k aktualizaci stranek (nic proti tomu, admin ma pravo si prizpusobit stranky svemu vkusu) diskuzni forum upada. Zajima me, jestli se disktutujici presunuli na nejake jine stranky, pripadne jake? Dekuji.

  #190462

  bajza
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Souhlas. Podle me, sem prestali chodit stari zkuseni vinari, protoze by se museli registrovat nez neco napisou, predtim to bylo primitivni. Ted se nam sem registruji nejaci spameri a diskuze je velmi slaba.

  #190463

  Wimpi
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Nevím, jestli je tím hlavním problémem udělat si jednoduchou registraci. Ony totiž jaksi ani nejsou dotazy a když nejsou dotazy, nejsou odpovědi. Staří zkušení vinaři se asi ptát nebudou. Nechápu, proč si správce stránek nezajistí účinnou ochranu proti systematickým opakovaným útokům nějakého šílence na diskusní fórum. Copak správci a provozovateli stránek nevadí, že se mu to tady rozpadá????

  #190464

  petrmk
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Ta věčně rozsypaná rejža je doopravdy hrozná.

  #190495

  Karel
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Jo taky mě to sere. Dřív to bylo akčnější.

  #190520

  Dobrý den,

  nejprve mně dovolte Vám sdělit pár skutečností. Bohužel v dnešní době přibývá stále více internetových útoků na stránky s vysokou návštěvností. Z toho důvodů je na portálu wine.cz zvolen složitější, ale v dnešní době naprosto běžný přístup do portálu a i tak, jak jste si mohli všimnout se nám nedaří zabránit všem útokům na tento portál. Zabezpečení portálu odvrátí denně přes 20 útoků především ze zemí jihovýchodní Asie.
  Ohledně statistik příspěvků v diskuzi tak mohu říci pouze následující. V roce 2013 za měsíc únor bylo přidáno do vinařské sekce 14 příspěvků, v roce 2014 za měsíc únor 10 příspěvků, v roce 2015 za měsíc únor 14 příspěvků, v roce 2016 za měsíc únor 18 příspěvků, v roce 2017 6 příspěvků a v letošním roce za měsíc únor 11 příspěvků. Dále máme spoustu statistik ze kterých nemohu říct, že by o portál byl nižší zájem. Spíše naopak například návštěvnost portálu stále mírně stoupá. Návštěvnost leden 2017 – 22 tisíc návštěvníků, leden 2018 – 28 tisíc návštěvníků. Taktéž inzerátů v bazaru je stále ve srovnání s předchozími lety více. Diskuze je pouze Vaše. Žádným způsobem Vám uživatelům do ni nezasahujeme a proto Vám musí říci, že jakou si diskuzi uděláte takovou ji budete mít. Pokud každý z Vás začnete přidávat více a více otázek. Tak diskuze bude navštěvovanější. Uživatelů je Vás ve výsledků více než na starém wine.cz.

  To samozřejmě neznamená, že Vaše připomínky nebereme vážně a nebudeme se nimi zaobírat!
  Právě naopak děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a budeme rádi za jakékoliv rady a podměty, které povedou ke zlepšení portálu wine.cz.

  Pokud máte nějakou radu či podmět ke zlepšení portálu. Prosím pište jej pod můj příspěvek.

  S přáním krásného dne
  Jakub Bartoník

  #190608

  Wimpi
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Jestli jsem si všiml dobře, tak ten „šikmooký hacker“ útočí pořád stejně – jakožto robot si udělá registraci, založí nové diskusní téma a do něho vloží jeden nesmyslný příspěvek. Čili on neumí připojit svůj příspěvek do již existujícího diskusního vlákna. Tak mu zkuste ztížit možnost jednoduchého založení nového vlákna třeba tím, že jako ochranu proti útočníkům toto podmíníte odpovědí na jednoduchou otázku.
  Např.: Jak se jmenuje víno, které není bílé ani růžové? Vaše odpověď: „…… „.
  A když do slovní odpovědi dokážete zapojit i českou diaktriku, je zahraniční hacker nahraný. Kontrolní otázku můžete časem měnit. (Berte to jako laický návrh – nejsem ajťák :-)).

  #190622

  veltlin
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Dobrý deň, na novelizovanom portáli úroveň diskusie naozaj poklesla. Ťažko sa tu diskutuje, keď diskusné fóra sú stále napdnuté hackermi.

  #190627

  xsucha02
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Pro admina: Trochu me mrzi, ze sem byla nahrana jen nejaka cast prispevku od nejake doby, ale cosi jsem hledal pres google a nasel jsem i starsi prispevky, ktere bohuzel zustaly na starem foru.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.