Síť proti ptactvu a hmyzu

Úvodní stránka Fóra Vinohradnická sekce Síť proti ptactvu a hmyzu

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  J.K a poslední změna proběhla 30.7.2020.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #221564

  VMCH
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Nemáte někdo typ na hustou pevnou síť proti ptactvu a hmyzu? Něco jako prodávají v Oslavanu s oky 0,7 x 3 mm jen levnější. 24 Kč za metr se mi zdá dost. Díky za typy.

  #221583

  Kodak
  Účastník
  Poslat vzkaz

  https://www.vinarskydum.cz/sit-ochranna-proti-ptactvu_p4084

  Používáme opakovaně několik let. Natáhne se z obou stran, uváže drátkem u sloupku, pak sváže uprostřed nahoře a dole (tam i 2x). Ztráty hroznů se pak počítají na kusy. Po sezoně se nastrká do plastových pytlů, popíše a čeká na další rok.

  #221584

  VMCH
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Ano, taky ji používám, jen jsem chtěl něco hustšího, jako jsou pytle. Kluci braly v oslavanu https://eshop.oslavan.cz/ochranna-sit-proti-ptakum-hmyzu-a-kroupam-5m-1-20m
  Dostanete se tam i méně hmyzu, ale je drahá. Spíš jestli neví někdo o levnější variantě. Třeba o firmě co vyrábí síťovinu na pytle.

  #221608

  J.K
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Také ji shánim a bohužel nic obdobného jsem nikde nenašel, přemyšlel jsem nad zastiňovací sití s tim nejmenšim zastíněním, tuším 30%. Protože je to opravdu dost drahé. Pokud by jste něco objevil, dejte to sem vědět. Loni mi to napadly vosy a mouchy, tak jsem smířený s investicí, ale hledám levnější varianty.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.