Řízená fermentace pro 4 ks nerezovych nádrží 200 litru

Úvodní stránka Fóra Vinařská sekce Řízená fermentace pro 4 ks nerezovych nádrží 200 litru

Zvolené téma obsahuje celkem 62 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Jiri Homolka a poslední změna proběhla 29.9.2020.

Prohlížíte 3 příspěvky - 61 ze 63 (celkem z 63)
  • Autor

benne1
    Účastník
    Poslat vzkaz

Ano je to tiež jedna z vybornych možností,tiež som nad tým uvažoval len som nemal studnu na vinici ale keby som to tak robil tak tam dám tak isto snimač teploty a solenoidovy ventyl ktorý by ti zastavoval a otvaral vodu,preto že otvarat a zatvarat ručne je disť šokove chladenie a môže sa stat aj že to zastavíš a to už nie je ono rozbiehať to znovu.Kvasinky maju predpísanu teplotu kvasenia a ked to chcez moc chladne tak chladnomilne kvasinky,trošku si prečítaj o chladení ja velmi rad čitam o tychto veciach a mam niekolko kníh ale najlepšia čo môžem doporučit je česká príprava bielých výn ktoru napísal Miloš Michlovský.Inač to čo si urobil ti schvalujem len pouvažuj o tej automatyke a budeš mat stálu teplotu aku nastavýš,riadiaca jednotka 10 eur s poštou a solnodovy v 14 český výrobok.

Vytrhlik
    Účastník
    Poslat vzkaz

Dobrý den,

mohl bych Vás také požádat o zaslání projektu a fotografií?

Děkuji.

S pozdravem,
    Jiří Homolka
    homolka.jiri@gmail.com

Prohlížíte 3 příspěvky - 61 ze 63 (celkem z 63)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.