Ozeleňovací směs

Úvodní stránka Fóra Vinohradnická sekce Ozeleňovací směs

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Roman01 a poslední změna proběhla 28.4.2017.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #163305

  Jakou používáte ozeleňovací směs do meziřadí?
  Chtěl bych ozelenit každé meziřadí. Požadoval bych od toho hlavně zpevnění půdy (proti erozi a proti kolejím od traktoru), potlačení plevelů a nižší vzrůst. Vláhy mám ve vinohradu relativně dostatek.
  Z e-shopů prodávajících směsi přímo do vinohradu jsem našel pouze Biocont a BS Vinařské potřeby. Znáte ještě nějaké další prodejce?
  Děkuji

  #163337

  Ja jsem loni vysel tu smes Vinice EXTRA. Ne, z BS vinarskych potreb, ale myslim ze to je to same. Roste to jak blazen. Minuly rok jsem odjel na tyden na dovolenou a kdyz jsem se vratil, tak jsem to mel po pas. Letos uz jsem uz jetely musel posekat jeste nez vykvetly protoze uz mely cca 40 cm.

  #163379

  Já vysel letos cca před 20 dny bs letní, bohužel jen rozhozenim a moc to nevzešlo. Chce to opravdu secí stroj! Bohužel jsem omezen šířkou 170cm.

  #163383

  Roman01
  Účastník
  Poslat vzkaz

  někde jsem viděl vysazenou i vojtěšku a jde to vyset i rozhozením, ale je pak duležité to pořádně zavláčit bránou a zaválet.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.