Odlistovac a tunelovy oseckovac – jaky vybrat

Úvodní stránka Fóra Vinohradnická sekce Odlistovac a tunelovy oseckovac – jaky vybrat

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  zdenal 90 a poslední změna proběhla 30.1.2022.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #238902

  Frenk
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Zdravim vsechny,

  po letosni tristni zkusenosti s pomalosti zelenych praci vs exploze vegetace po studenem jaru vs vlhko, chladno a deste 1 mesic = PADLI a s tim souvisejici destrukce. jsem dospel k nazoru, ze tunelovy oseckovac letorostu a odlistovac zony hroznu bude nutnost na dalsi rok. Je to na 5 – 8 ha, traktor Kubota 70 koni.
  Kazdy prodejce vinohrad. techniky prekupuje znacku z ciziny, par dela vlastni vyrobek/vyrobky (Ostraticky, Zamecnictvi Strycek), takze od nich tezko ziskate nazor co je spatne ci dobre.
  Neb jsem se jiz nekolikrat spalil pri vyberu naradi (i kdyz po dlouhe diskuze a referencich), tak bych tentokrat rad neudelal chybu.

  Mate prosim nekdo nejakou zkusenost s ruznymi konkretnimi vyrobky proc ano ci ne vs cena, at jiz tunelovy oseckovac ci odlisotvac zony hroznu?

  Diky,

  Frantisek

  #242729

  zdenal 90
  Účastník
  Poslat vzkaz

  Co se týče kvality strojů nejlepší provedení ma ERO ale taky je nejdražší.
  Kvalitativně a za podobnou cenu je provitis,binger,KMS všechno je to o servise.
  Tudíž záleží odkud jste a dostupnost toho servisu.
  Velmi dobré zkušenosti mám s agrotecem (provitis)ale je to drahý a rychlý servis.HM hodonin (ERO,binger) taktez dobry servis.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.