Ochutnal již někdo?

Úvodní stránka Fóra Vinařská sekce Ochutnal již někdo?

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  dsvlobodice a poslední změna proběhla 16.1.2013.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #149861

  Martin87

  Dobrý den,

  hledal jsem nové typy vína na vyzkoušení. Zaujala mne nabídka na tomto serveru http://www.nemeckevino.cz dle popisu to vypadá dobře. Měl již někdo? Má cenu objednávat?

  Děkuji

  #149862

  cechura09

  a pokud nedostanu od někoho darem nejspíš ani neochutnám. Asi jsem staromilec ale takřka polovina zobrazených lahví má šroubovací uzávěr, pod nímž se obvykle žádná dobrotka povětšinou neskrývá. Pokud nemám už ze svého a hledám pro někoho tekutý dárek, vybírám od moravských a českých vinařů. Taková je má

  odpověd na vaši reklamu.

  #149863

  Anonym

  dobrého pomálu, to je tak pro skandinávce.

  #149864

  td

  Tak tady musim reagovat, 90% australských vín, 99% NZ vín 85% Jihoafrických vín, 70% Jihoamerických vín je pod skrutkovým uzáverem.Miluju je všechny. Ja žil na jižni polokouli 8 let a až tady sem narazil na odpurce tohoto typu uzáveru. Jedno slovo pro takove lidi! NEZNALCI!

  #149865

  cechura09

  pravdu, Když sem jezdil se surfem pod stan na Rujánu, všechny vína co jste vyjmenoval jsem tam ochutnal. Flaška v místní Normě 2e. padlo jich tam za ty roky hodně 🙂 Kupodivu se to dalo. Když beru u vinaře v Pavlově něco v lahvi ze sklepa, ty špičky mají vždycky korek. 🙂

  Nicméně není to důležitý, odpovídal jsem primárně martinovi na umístění reklamy, jura

  #149870

  dsvlobodice

  je paradoxně lepší než korek. Přijde mi to sice blbé když si sednu do restaurace a číšník by mi otevřel takové víno u stolu. Bohužel doba se mění a asi si na to budem muset zvyknout. V Rakousku už to používají i renomované vinařství.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.