Nový virtuální obchod www. vindom.cz

Úvodní stránka Fóra Nový virtuální obchod www. vindom.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Ptc a poslední změna proběhla 6.7.2001.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #149760 odpověď

    Vindom

    Vážení přátelé dobrého vína,

    rád bych Vás upozornil na nový virtuální obchod http://www.vindom.cz.

    V našem velkém sortimentu Vám můžeme nabídnout vína moravská i zahraniční. Zveme Vás též k návštěvě naší vinoteky Vindom na Údolní 27 v Brně, kde všechna vína nabízíme k okamžitému prodeji.

    Těšíme se na Vaši návštěvu.

    S pozdravem

    Ondřej Koutný

    #149761 odpověď

    Slopák

    Mno – milý Ondřeji.

    Zrovínka jsem se na to koukal a teda nic moc.

    Malá rada – jako potenciálního zákazníka mne nezajímá kdo mi to dopraví. Protože ČP i PPL jsou dost shit.

    Mne hlavně zajímá, jak bude naloženo s mými personálními daty a to tam nikde není hezky vypsané a probrané.

    Nerad bych dostával e-maily s nabídkou na ta velkomoravská vínka.

    Co ty na to ?

    p.s.

    stálo by za to to trochu zpřehlednit !!!

    #149762 odpověď

    lojza

    Nevím co vše ten slopák proklikal, ale stránky jsou velmi zdařilé a zajímavé i pro toho kdo považuje více než 50 kč za láhev za zlodějnu.

    #149763 odpověď

    Ptc

    Ten Slopak je asi trochu retarda…Kazdopadne ja jsem si tam vinecko uz objednal a byl jsem nadmiru spokojen. Mimochodem sluzby Ceske posty vyuzivam skoro denne, protoze mam taky internetovy obchod a nemuzu si je vynachvalit. Kazda zasilka vetsinou k adresatovi dorazi druhy den po jejim podani..Takze nechapu kde na ty rozumy Slopak chodi..

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Nový virtuální obchod www. vindom.cz
Osobní informace: