Časté dotazy – důležité informace pro uživatele

 

Jak se přihlásit nebo zaregistrovat?

Zaregistrovat se do portálu můžete kliknutím vpravo nahoře, na slovo „registrovat“ poté po vyplnění formuláře je zapotřebí zaškrtnout „nejsem robot“ a potvrdit registraci kliknutím na „registrovat“. Následně se můžete okamžitě přihlásit na portál.

Přihlásit se mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. Přihlásíte se kliknutím vpravo nahoře na slovo „přihlásit“. Následně je nutné vyplnit přihlašovací formulář a kliknout na „přihlásit“. Poté budete přihlášeni do portálu wine.cz.

Jak změnit heslo?

Heslo si můžete změnit podle následujícího návodu.

Heslo si mohou změnit pouze aktuálně přihlášení uživatelé do portálu wine.cz. Pokud jste přihlášení do portálu, klikněte vpravo nahoře na „můj profil“, sjeďte kurzorem myší dolů a klikněte na „generování hesla“. Následně si můžete do kolonky napsat jakékoli heslo, na které si vzpomenete.  Jak budete mít vymyšlené heslo je nejdůležitější nové heslo vlevo dole potvrdit kliknutím na „aktualizovat profil“.

Jak přidat subjekt do adresáře?

Nejprve je zapotřebí, kontaktovat naše redaktory a zaslat jim následující informace.

Název a popis subjektu, adresu, kontaktní osobu, telefon, e-mail a web. Poté redaktoři zdarma přidají Váš subjekt do adresáře portálu wine.cz.

Jak přidat příspěvek do diskuze?

Pro přidání příspěvku do diskuze je nutné být registrováni a přihlášeni.

Nejdůležitější je třídit jednotlivé příspěvky podle sekcí pro Vaši lepší přehlednost a zkvalitnění samotné diskuze. Podle tématu Vašeho příspěvku kliknete na danou sekci, sjedete kurzorem myší dolů, vyplníte formulář a vytvoříte dané téma. Potvrdíte vpravo dole kliknutím na odeslat.

Jak přidat inzerát do bazaru?

Pro přidání inzerátu do bazaru je nutné být registrováni a přihlášeni.

Nahoře kliknete na slovo „bazar“, poté vpravo kliknete na slovní spojení „přidat inzerát zdarma“, vyplníte formulář (můžete přidat také fotografii) potvrdíte, že souhlasíte s pravidly bazaru a inzerát zveřejníte kliknutím dole na slovo „zveřejnit“. Opět se můžete těšit také na možnost odesílání vzkazů uživatelů. Pokud potřebujete historii vzkazů. Napište redaktorovi portálu wine.cz na bartonik@wine.cz a on Vám ji rád dohledá.

Jak zveřejnit akci ve vinařském kalendáři?

Vaši akci rádi zveřejníme na portálu wine.cz, poté co budete kontaktovat naše redaktory. Našim redaktorům je zapotřebí zaslat název a popis akce, datum akce, adresu a místo konání a kontaktní údaje. Naši redaktoři Vaši akci rádi zveřejní na portálu wine.cz.

Chcete být informováni o novinkách ze světa vinařství?

Otevřete si náš portál wine.cz. Sjeďte dolů a do kolonky odpovědi na otázku „Chcete být informováni o novinkách ze světa vinařství?“ zadejte Váš e-mail a potvrďte odeslání kliknutím na šipku vpravo.

Chcete se k nám přidat na Facebooku?

Otevřete si následující odkaz a klikněte na hlavní stránce Facebooku wine.cz na „to se mi líbí“.

https://www.facebook.com/wine.cz/?fref=ts

nebo na Facebooku zadejte do vyhledávání wine.cz a pak již stačí pouze kliknout na „to se mi líbí“

 

 

Jsme tu pro Vás.

S přáním krásného dne Jakub Bartoník, wine.cz

P.S. napište nám, co říkáte na novou podobu portálu wine.cz na bartonik@wine.cz …jsme rádi za každou chválu, ale i kritiku!