Vinařský adresář

Vinotéka U Tří knížat

Vinotéky
Jánská 12 Brno - střed Jihomoravský Pavel Nešpůrek
733 122 317 www.vinotekautriknizat.cz
logo

V osobitém prostředí vinotéky v domě U Tří knížat v Brně na Vás čeká široký výběr velmi kvalitních českých a moravských vín, reprezentativní výběr zahraničních vín, ale také kvalitní sudová vína a bohatý doplňkový sortiment. Vinotéka se nachází přímo v centru Brna na ulici Jánská 12.

Konají se zde řízené degustace vín s účastí sklepmistra či zástupce daného vinařství, prezentace jednotlivých vinařství.

Naše vinotéka je také skvělým místem pro posezení s Vašimi přáteli, pořádání menších rodinných oslav a firemních večírků.

Kvalifikovaný personál Vám s radostí doporučí to pravé víno pro Vás nebo Vám pomůže s výběrem vína jako dárku, popřípadě ideální víno jako doprovod Vaší slavnostní večeře k jednotlivým chodům.

Milovníci a přátelé zahraničních vín mohou ocenit vína z Francie, Itálie, Rakouska, Španělska, Portugalska, Austrálie, Chile a Uruguaye a především velký sortiment domácích vín vybraných na základě dlouholeté spolupráce s moravskými vinaři. Všechna domácí i zahraniční vína vybíráme na základě přísného senzorického hodnocení.

Na Vaši návštěvu se těší Vinotéka U Tří knížat, Brno – střed