Vinařský adresář

František Horsák vinotéka

Vinotéky
1. května 1136/156a Ostrava Moravskoslezský
+420 602 765 486 www.horsak.eu
logo

Zážitky z pobytu u dobrých lidí a odpočinku nebo víkendového pobytu jsou k nezaplacení. Proto využijte služeb naší firmy a spolehlivé cestovní a organizační agentury. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto ke každému přání přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše zkušenosti v oboru vína, vínařství, folkróru, tradic,vinařské turistiky, ubytování na Moravě , které zajišťujeme v těch nejkrásnějších místech moravských regionů. Zabýváme také výrobou a prodejem vína. 

Provozujeme v Moravskoslezském kraji Vinotéku u Francka v Polance nad Odrou a Vinotéku na Rynku ve Staré Bělé.

Propagujeme malé minipivovary, regionální potraviny malých výrobců a pěstitelů, prodáváme produkty výhradně původem s České republiky.

Pro lepší konfort služeb provozujeme osobní přepravu osob vozem Renault Tranzit Generation, 7 místný minibus, konfortní cestování za poznáním nejenom České republiky.

Tradice, pohostinost a dobrosrdečnost lidí spojená s folklórem a krásnou krajinou prohřátou sluncem a řádky vinic s výborným vínem je skutečností a je třeba ji vyzkoušet na vlastní kůži. Je jen na Vás, kam a kde chcete strávit tyto krásné chvíle odpočinku a pohody. Vyberte si z naší široké nabídky toho nejlepšího z Moravy.

Morava, krásná zem, v níž jsem byl já zrozen, v níž jsem byl vychován, od matky pěstován ….

Více zde: http://www.horsak.eu/o-nas/