Vinařský adresář

BS vinařské potřeby s.r.o.

Vinařské potřeby
Žižkovská 1230 Velké Bílovice Jihomoravský
602 777 785 http://www.vinarskepotreby.cz/
BS_Vinarske_potreby_logo

Firma vznikla 25. ledna 1995 spojením dvou malých obchodních firem s vinařskými potřebami a v současné době je jedním z předních dodavatelů na českém trhu v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliéry. V nabídce najdete více než 4000 položek zboží pro pěstování révy vinné, produkci vína a v neposlední řadě také pro jeho kulturní konzumaci.

Snažíme se o systematické vzdělávání vinařů, protože naším společným cílem je právě co nejkvalitnější víno, které má šance uspět doma i na prestižních světových soutěžích. neustále sledujeme novinky nejen v zahraničí, které přinášíme na náš trh. Svým zákazníkům tak nabízíme prostřednictvím odborného poradenství, pořádáním odborných vinařských seminářů, poskytováním dokonalých informací o výrobcích a službách profesionální servis s pojený s prodejem.

Klademe důraz na profesionalitu svých zaměstnanců

Je pro nás velmi důležité, aby naši zaměstnanci byli schopni zákazníkům nejen prodat kvalitní zboží, ale především odborně poradit.

Systém vzdělávání v naší společnosti reaguje jak na aktuální potřeby obchodu, tak i na individuální požadavky zaměstnanců. Vzdělávání se realizuje formou interních i externích školení nebo přímo exkurzí v našich dodavatelských firmách za účelem zjištění informací o firmě, vyladění objednávek, reklamací a informací spojených s obchodem…

Dlouhodobá spolupráce se světovými firmami

Dlouhodbě budujeme dobré vztahy s řadou světových firem mezi něž patří společnosti Seguin Moreau, Enartis ESSECO, Vetropack Moravia glass, Smurfit Kappa, Liverani a Tellarini, Bahco, Pulltex a řada dalších.

Služby

Naše společnost se snaží svým zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc a nabízí jim řadu kvalitních služeb. Disponujeme vlastní akreditovanou laboratoří, enologicko-technologickým poradenstvím, dotiskem etiket nebo autodopravou, kterou zásobujeme jak své prodejny vinařských potřeb, tak i další obchodníky a vinařské firmy na území ČR i zahraničí.