Odkaleni mostu

Úvodní stránka Fóra Vinařská sekce Odkaleni mostu

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Romec a poslední změna proběhla 2.10.2017.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #168292 odpověď

    peter55
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Zdravim moze mi niekdo poradit kde som spravil chybu? Prv aplikovany odkalovaci enzym do 6 hod odkalil len ako na foto tak som pridal bentonit + ciridlo na mosty a po dalsich 12 hod vysledok ten isty. Ide o odrodu Devin.

    #168295 odpověď

    bajza
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Z vrchu ztahni to ciste a kaly by chtelo dat jeste do takoveho trychtyre s tkanini aby si ziskal co nejvice mostu

    #168302 odpověď

    Kodak
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Odkalovací enzymy nelze používat spolu s bentonitem, ten je inaktivuje. Jinak kaly je dobré smíchat s buničinou a přelisovat. Po vylisování je z kalů 90-95% křišťálové šťávy.

    #168304 odpověď

    petrmk
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Souhlas s Kodakem, již druhý rok buničinu používám a naprostá spokojenost. Je s tím sice trochu drbačka, ale opravdu se to vyplatí. http://www.vinarskydum.cz/e-shop/nemelo-by-chybet-zadnemu-vinari/bunicina-greencel-3-35-kg-detail

    #168312 odpověď

    peter55
    Účastník
    Poslat vzkaz

    O bunicine som pocul ale nikto z mojho okolia ju nepouziva a je mi divne ze z 140 l mustu mam 60l cisteho a 80l kalu tu nieco nehraje.

    #168337 odpověď

    roman123
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Dobrý den,
    hodně kalu může znamenat nešetrné odstopkování a lisování, dělají to i rmutová čerpadla. Mošt je nejlevnější při odkalení zchladit, buď pivním chlazením se spirálou nebo namraženýma PET-kama v mražáku.
    Změnit technologii zpracování hroznů, zchladit, stočit čistý mošt a zahřát ho, zakvasit. Smíchat buničinu s kalem, míchadlem na vrtačce a pomalu lisovat, nejprve poteče lehce kalný mošt a ten vracet do lisu, pak už teče průzračný mošt. Vylisujete 95 %.
    Při tak malém množství já šlapu hrozny v kádi i s třapinama, dokud neplavou pecičky na hladině, líp to i teče z lisu.
    Vínu zdar,

    #169058 odpověď

    Romec
    Účastník
    Poslat vzkaz

    Mám u odrůdy Děvín již 5 let stejný problém s odkalením resp. příliš mnoho kalů jak se výše uvádí. Za tu dobu jsem použil snad 4 druhy enzymů na odkalení – výsledek stále stejný. Tento rok jsme použili zmiňovanou buničinu – momentálně asi jediná záchrana. Používám mlýnko-odzrňovač; při lisování používám ruční lis (příliš rmut nestláčíme – poté vzniká hodně hořčin). Opravdu nevím jak tuto odrůdu vylisovat s co nejméně kalů.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: Odkaleni mostu
Osobní informace: